جلوگیری از پیری زودرس

 

ازظاهر شدن چین و چروک در صورتتان پیشگیری کنید تا از درمانهای سخت و گران و در بعضی موارد بی اثر جلو گیری کنید.

شما زیبایید باید زیبا بمانید.

 

 

تنها راز طول عمر و سلامتی ژاپنی ها بعد از 40 سال کشف شد.

آیا میدانستید %97 از غذاهایی که می خوریم بازماندهای اسیدی دربدن دارد.

آیا می دانید با آب قلیایی هرگز مریض نمی شوید؟

آیا می دانید نوشیدن آب قلیایی تا چه اندازه می تواند قند خون شما را کاهش دهد؟

آیا می دانید آب قلیایی چه تاثیری بر سلول های سرطانی می گذارد؟

آیا می دانید آنتی اکسیدان ها چه ویژگی هایی برای جوانی و شادابی شما دارد؟

آیا می دانید چگونه می توان روند پیر شدن را کاهش داد؟

آیا می دانید کم حجم بودن آب قلیایی چه تاثیری بر دفع سموم از دستگاه گوارش دارد؟

آیا می دانید درمحیط اسیدی  با رسوب عناصرچربی به جداره رگها نارسایی های قلبی ومغزی بروز می کند؟

یک تماس = با دریافت یک بطری آب قلیایی ،کاتالوگ دستگاه وDVD  اطلاع رسانی به صورت رایگان

22754684-22754467-09123946830

 

علل پیدایش پیری زود رس
۱- افزایش فشارهای عصبی وروحی
یکی از علت‌های مهم که در پیدایش پیری زودرس موثر است تنش‌های شدیدو غم و غصه‌های ناگهانی است که می‌تواند انسان را در یک شب، سال‌ها پیر و فرسودهکند 

۲- حسادت و خودخوری
این موضوع با زیبایی پوستو چهره‌ی انسان رابطه‌ای تنگاتنگ دارد. حسادت همانند آتش سیگار، صاحب خود را ازدرون به خاکستر مبدل می‌کند. انسان حسود بدترین بلا و دشمن را در قلب و روح خوددارد و به قول معروف “انسان حسود دائماً در بلا و در حال گداختن است”.
۳- استفاده ‌ از فرآورده‌های آرایشی- بهداشتی نامناسب و غیراستاندارد که دربعضی موارد با تبلیغات فراوان گیاهی بودن این لوازم آرایشی و با قیمت گران در اختیار دیگران قرار می گیرد.

۴- اپیلاسیون بی‌رویه و نامناسب موها
اپیلاسیون بی‌اندازه و مکرر می‌تواندپوست را دچار پیری زودرس نماید. در ضمن الکترولیز زیاد پیاز موهای زائد، نیز همیننتیجه را می‌دهد.

۵- تغذیه نامناسب واستفاده از غذاهای کنسروی و آماده
پروتئین‌ها و ویتامین‌های A ، C، E نه تنها با عوامل ایجادپیری در بدن مقابله می‌کنند، بلکه وظایف اساسی دیگری نیز در تأمین زیبایی و سلامتپوست بدن شما ایفا می‌کنند. استفاده فراوان از میوه ها و سبزی ها.

6- ورزش
7- عدم استراحت
استراحت و خواب کافی سبب خون‌رسانی مناسب به پوست و تغذیه‌یایده‌آل آن می‌شود. بر عکس در صورت کم‌خوابی و عدم استراحت کافی، خون لازم برایتغذیه‌ی پوست فراهم نمی‌شود و می‌تواند سبب خستگی و فرتوت شدن پوست شود. خواب کافیهمانند ویتامین‌ها، یکی از بهترین روش‌های حفظ سلامتی و شادابی پوست است

8- نور آفتاب برای پوست مضر است ونور خورشید سبب از بین رفتن الیافکلاژن در اعماق بافت پوستی می‌شود.

9- لاغری ناگهانی و سریع به ویژه در خانم‌ها
لاغری ناگهانی به دو طریقمی‌تواند سبب چین و افتادگی پوست شود. یکی این که در اثر لاغر شدن، در زیر پوستکاهش حجم به وجود می‌آید. یعنی با تحلیل رفتن بافت‌های زیر پوست فضایی خالی ایجادشده و پوست حالت افتادگی پیدا می‌کند و چروک برمی‌ دارد.
از طرف دیگر چون هورمونزنانه‌ی استروژن در بافت چربی تجمع می‌یابد، چربی‌های زیرپوست محل تجمع استروژنمی‌باشد. لذا کاهش چربی‌ها در زیر پوست در واقع به معنی کاهش هورمون استروژن است. هم‌چنین چون این هورمون در ساخته شدن کلاژن نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند، درنتیجه سبب کاهش ساخته شدن کلاژن می‌شود. بنابراین معضل به وجود آمده در اثر لاغریشدت می‌یابد. پس باید مواظب باشید تا کاهش وزن و ایجاد لاغری، شدید و ناگهانی نبودهو در حد متعادل باشد.

10- استعمال بی رویه‌ از فرآورده‌های کورتن‌دار
قوی‌ترین کرم‌های شیمیاییضد چین و چروک، کرم‌های کورتن‌دار می‌باشند، باید حتماً توسط پزشک متخصص پوست تجویزشود و نحوه‌ی استعمال آن‌ها با توجه به خصوصیات و نوع پوست، و آن هم در شرایط خاص ودر کوتاه مدت، معین شود.

11- خنده باعث کاهش هورمون های استرس در بدن شده و عکس العمل بدن رابه هنگام وقوع فشارهای عصبی تغییر می دهد و باعث بالا رفتن کیفیت عملکرد افراد درمحیط کار می شود.

/ 0 نظر / 6 بازدید